نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره 

نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره

 
فروشگاه دارا همراه دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت می‌باشد. این موضوع بیانگر فعالیت قانونی و ارائه مدارک معتبر فعالیت این واحد صنفی می‌باشد.
 
 
نماد اعتماد وزارت فرهنگ و ارشاد 

نماد اعتماد ( ساماندهی ) وزارت فرهنگ و ارشاد

 
کلیه محتوای موجد در وب‌سایت فروشگاه دارا همراه حسب موضوع دارای مجوزهای معتبر انتشار می‌باشد. و کلیه حقوق مربوط به محتوای این تارنما محفوظ می‌باشد.
 
عضویت انجمن صنفی کسبوکارهای اینترنتی 

عضویت انجمن صنفی کسبوکارهای اینترنتی

 
فروشگاه  دارا همراه به دلیل فعالیت در بستر آنلاین جهت فروش و خدمات پس از فروش محصولات عضو انجمن صنفی کسبوکارهای مجازی و فروشگاه‌های اینترنتی می‌باشد.
 

درگاه پرداخت مستقیم بانک پاسارگاد 

درگاه پرداخت مستقیم بانک پاسارگاد

 
فروشگاه دارا همراه با امضای قرارداد با شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد بانک پاسارگاد بستر مناسب و امن جهت خرید آنلاین به وسیله در گاه پرداخت با پشتیبانی کلیه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب را فراهم نموده است.
 
نشان امنیت اطلاعات مشتری

نشان امنیت اطلاعات مشتری

 
فروشگاه دارا همراه با برخورداری از پروتکل امن SSL  امنیت اطلاعات مخاطبان و مشتریان خود را تضمین می‌کند کلیه اطلاعات در بستر زیرساخت فروشگاه دارا همراه به صورت رمزگذاری شده منتقل می‌گردد.

اخذ قرار با شرکت ملی پست ایران

فروشگاه دارا همراه با اخذ قرار داد با بخش لوجستیک شرکت ملی پست این اطمینان را به مشتریان عزیز میدهد تا در سریع ترین حالت ممکن مرسوله را به دست خریدار برساند .

 
 

امکان خرید حضوری در مجتمع تجاری علاالدین

امکان خرید حضوری در مجتمع تجاری علاالدین

فروشگاه دارا همراه با فراهم نمودن بستر و زیر ساخت مناسب در بزرگ ترین و قدیمی ترین پاساژ فروش تلفن همراه در خاورمیانه و قطب تلفن همراه ایران پاساژ علاالدین امکان خرید حضوری برای مشتریان عزیز را فراهم نموده است .